ניקוז וניקוי

שומן מצטבר במטבח, סתימות שיער במקלחת, אפילו משאיות צעצוע שהילדים הורידו בשירותים… סמכו עלינו כשאנחנו אומרים שלא חסרים סתימות ניקוז בתל אביב ושזה אף פעם לא קורה בזמן נוח.

לא משנה מה הבעיה, האינסטלטורים האדיבים והמקצועיים שלנו נשלחים יום ולילה ומגיעים מצוידים במכונות ניקוי הניקוז החשמליות האחרונות בשוק.

 

ניקוי הגיבוי וסתימות נפוצות

עם משאית שלמה המיועדת לניקוי ניקוז, אנו מגיעים מצוידים בכל ציוד ניקוי הביוב הדרוש לניקוי הגופים הנפוצים ביותר בדירה או לביובים הגדולים ביותר בבנייני מגורים. חשוב עוד יותר, שלא כמו בהרבה חברות אאחרותכל טכנאי שירותי ניקוי הניקוז של אאר הם לא רק אינסטלטורים, אלא גם מכונאים בכירים והם מסוגלים לפתור במדויק את הבעיה בצורה מומחית כדי להיות בטוחים שהם מטפלים במקור ולא רק בבעיה המתפרצת.

שמרו על קווי הניקוז למניעת חזרה אחורה של המים

פינוי סתימות חירום זה בהחלט דבר חשוב. אך חשוב לא פחות למנוע מצב חירום על ידי שמירה נכונה על קווי הניקוז של האינסטלציה, ניקוי הפסולת ומערכות האוורור. אאר מנקים צינורות סערה, ניקוז גגות, מערכות גג ומערכות ניקוז מהבית הראשי, כולל ניקוז ברצפות ובחלונות, ושמירה על בורות עפר ובורות מפלט.

 

בדיקת וידאו

אאר ביובית במרכז אינסטלציה וחימום מספקים גם שירות בדיקת וידיאו עם מצלמה לבדיקת קווי אוורור, קווי ניקוז ותעלות אוורור, לפי הצורך, על ידי מהנדס הבניין וההנהלה.