סאפ

לימוד סאפ – מאיפה מתחילים?

שמעתם רבות על גלישת סאפ , יש לכם חברים שמכורים כבר לספורט המאתגר והמהנה הזה ואתם רוצים גם?

אתם הולכים בסופ”ש לים, רואים את כל האנשים על גלשני הספא שלכם, חותרים במרץ ונהנים מכל רגע וזה עושה לכם חשק? זה הזמן להתחיל!

 

גלישת סאפ היא ספורט אתגרי זמין ויחסית קל ללימוד. הוא אמנם מצריך יציבה טובה ולוקח זמן ללמוד באמת לשלוט בגלשן ולהתייצב ולשלוט בו, אבל אין ספק שהדרך למטה כיפית, מלאת אנרגיות ואיך אפשר בלי הערך החשוב – הגלישה מהווה ספורט מעולה לחיטוב, חיזוק שרירים ועבודה על גמישות ושליטה בגוף.

 

מאיפה מתחילים ללמוד?

ההמלצה שלנו – אל תנסו לבד. למידת בסיס הגלישה הוא חשוב וקריטי להצלחה שלכם בהמשך ואפילו לבטיחות שלכם ושל הסובבים אתכם. השקעה התחלתית בקורס גלישה בסיסי, תסייע לכם להפוך למקצועיים במהירות ותתן לכם את הכלים, הידע והבטחון להצליח בספורט שבחרתם.

 

איך בוחרים לאיזה קורס ללכת?

  1. המלצות – היעזרו בחברים ובני משפחה לבחירת הקורס שלכם.  מי שכבר עבר את הקורס יוכל לשתף אתכם ביתרונות ובחסרונות של המקום הנבחר. לומר לכם מה חשוב שתדעו מראש ובעיקר, אם הקורס שהם עברו יכול להתאים לכם. שאלו אותם את כל השאלות שיש לכם ורק לאחר מכן, פנו לקבל הצעת מחיר ולהירשם
  2. בחרו מקום קרוב – מניסיון, אם ההגעה לקורס מצריכה מאמץ רציני (נסיעה ארוכה, כמה אמצעי תחבורה, גישה לא נוחה), הסיכוי שתתמידו בקורס יורד משמעותית. אנחנו רואים בקורסי גלישה של מספר מפגשים, שעם התקדמות הקורס יש נטישה של התלמידים וחלקם אינם מגיעים יותר למרות ששילמו על קורס מלא. בחירה בקורס שנוח לנו להגיע אליו תוריד את התירוצים ואת חוסר החשק לצאת מהבית ובכך, תגביר את הסיכוי שנסיים את הקורס ונהנה מכל רגע
  3. מה מתאים לכם – קיימת אפשרות ללימוד סאפ בקבוצה בקורס מתחילים בו מספר אנשים לומד יחד עם מדריך אחד (או יותר, תלוי בית ספר) ולעומת זאת, קיימת אפשרות של לימוד בשיעורים פרטיים באחד על אחד עם מדריך מקצועי. כמובן שלשתי השיטות יש את היתרונות והחסרונות שלהן. אף אחד לא מכיר אתכם טוב יותר מכם, בחרו בשיטה שנראה לכם שתתאים לכם ותשרת את הידע המקצועי והנוחות שלכם הכי טוב.