עלי אקספרס זארה

עלי אקספרס זארה

השאלה הגדולה ביותר של לא מעט חובבי הקניות ברשת ובעיקר באתר של עלי אקספרס היא האם המותג של זארה המקורי נמכר באתר? כידוע, יש לא מעט חיקויים של מותגי בגדים, תכשיטים ופריטים שונים באתר עלי אקספרס אך האם ניתן למצוא את המוצר המקורי בעלי אקספרס זארה? רוב האנשים שהזמינו את הסחורה שכביכול חוקתה על ידי עלי אקספרס קיבלו את המוצר שהזמינו עם כרטיס מקורי של ZARA שאותו כמובן ניתן גם לחקות בלי בעיה. גם את התמונות שמדגמנות את המוצרים השונים בחנו האינטרנטית של זארה ניתן להוריד למחשב האישי ולהשתמש בהם.

אך עדיין, זארה וחברות אחרות בתחומים האלה מייצרת את הסחורה שלה בסין ויתכן מאוד כי המפעל המייצר את הסחורה מפיץ את העודפים שנשארו ברחבי הרשת. לנו אין תשובה חד משמעית. בחיפוש באתר עלי אקספרס זארה ניתן למצוא את פריטי האופנה של ZARA עם הטיקט שמעיד שיוצר עליהם למרות שהסוחרים והמוכרים מעדיפים לא להגיד את שמות המוצרים אותם הם מחקים מכיוון שמדובר בדבר אסור – הונאה. האם פרטי זארה מקוריים או לא? את זאת נשאיר לכם.

3 טיפים למציאת מותגים בעלי אקספרס

טיפ ראשון: כתבו את מילת החיפוש שלכם ולידה את המילה Brand שמשמעותה היא מותג.

טיפ שני: הקלידו את השם המלא של המותג.

טיפ שלישי: השתמשו בקיצורי המילים של המותגים על מנת לחפש את המותג שלכם. למשל במקום ZARA – ZR

האם המוצרים מקוריים או לא, אין לנו שום דרך לקבוע. למה זה חשוב? איכות המוצר והתפירה, בדים נושמים ולא סינטטיים, איך הבגד יושב על הגוף, דיוק במידות ועוד. בנוסף, מומלץ להיזהר מכל בגד שהמידה היחידה בבחירה היא -* free (הכוונה ל os – one size או בעברית מידה אחת) או בגדים שאין אפשרות לבחור מידה בכלל – מאחר ואין דבר כזה מידה אחת, בדרך כלל מדובר פריטי לבוש במידות קטנות (גם כשיש מידות ההמלצה היא להזמין מידה או שתיים גדולות יותר מהמידות שאת רגילה אליהן בארץ). אם בכל זאת החלטתן להזמין "בגדים של זארה" הנה החנויות בהם תוכלו למצוא את המוצרים, רצוי להזמין פריט אחד לא יקר ולבדוק את איכות הבגד והתאמת המידות, לפני שעושים הזמנה גדולה.

עלי אקספרס זארה

הישארו מחוברים

אולי תאהבו גם

קטגוריות

Scroll to Top